ОГОЛОШЕННЯ

Відповідальність роботодавців, які використовують працю неоформлених працівників

Відповідно до статті 2 Кодексу законів про працю України  працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

16:23:19 05.10.2020

СПІВЧУТТЯ ДЕПУТАТУ КАШИЦІ ОЛЕКСАНДРУ ОЛЕКСІЙОВИЧУ З ПРИВОДУ СМЕРТІ МАТЕРІ

Виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради  висловлює щирі співчуття депутату - Кашиці Олександру Олексійовичу та його родині з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті його матері Ніни Іванівни, яка пішла із земного життя.

15:00:04 26.09.2020

ТОВ "Акріс Агро" повідомляє:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (БАЧМАНІВСЬКА, МАРАЧІВСЬКА, МИНЬКОВЕЦЬКА, УЛАШАНІВСЬКА) будуть проводитися роботи по внесенню засобів захисту рослин (десикація сої)

14:02:57 16.09.2020

УВАГА! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Рішенням Державної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в Україні, за рівнем епідемічної небезпеки поширенням COVID-19, на період з 14 по 28 вересня 2020 року місто Славута віднесено до «червоної» протиепідемічної зони.

14:18:36 14.09.2020

ТОВ "Акріс Агро" повідомляє:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (БАЧМАНІВСЬКА, МИНЬКОВЕЦЬКА, УЛАШАНІВСЬКА) будуть проводитися роботи по внесенню засобів захисту рослин (десикація сої)

17:10:25 11.09.2020

ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

27 СЕРПНЯ 2020 РОКУ У ЗВ'ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ РОБІТ ПО ЗРІЗЦІ ДЕРЕВ ВІДБУДУТЬСЯ ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ У СЕЛАХ ПЕРЕМИШЕЛЬ, ВАЧІВ, ШЕВЧЕНКО УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ У ПЕРІОД З 8.00 ПО 17:00.

13:51:40 26.08.2020