ОГОЛОШЕННЯ

МІЖНАРОДНА ОНЛАЙН ВИСТАВКА РІШЕНЬ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД ТА МОНІТОРИНГУ ВОДНИХ ОБЄКТІВ «Water Monitoring Engineering 2020».

27 серпня 2020 року відбудеться Міжнародна опііпе виставка рішень для будівництва та експлуатації гідротехнічних споруд та моніторингу водних об'єктів «Water Monitoring Engineering 2020».

14:00:10 14.08.2020

ТОВ "Акріс Агро" повідомляє:

На орендованих землях підприємством(Бачманівська, Жуківська, Іванівська, Улашанівська, Волицька, Хоровецька с/р) які входять в територіальне підпорядкування територіальної громади, будуть проводитись роботи по посівах кукурудзи біологічним методом боротьби з шкідливими комахами.

15:05:40 24.07.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

ВКОТРЕ ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВАС З ЗАКЛИКОМ ПРОЯВИТИ СВІДОМІСТЬ В ПИТАННЯХ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ! НА ЖАЛЬ, БОРОТЬБА З КОРОНАВІРУСОМ COVID – 19 В УКРАЇНІ, ЯК І У ВСЬОМУ СВІТІ ТРИВАЄ, І ЩОБ ПЕРЕМОГТИ У ЦІЙ НЕПРОСТІЙ БОРОТЬБІ НЕОБХІДНО ДОРТИМУВАТИСЯ ОСНОВНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ТА ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ У ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ!

13:30:05 15.07.2020

ТОВ "Акріс Агро" інформує:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (БАЧМАНІВСЬКА, МИНЬКОВЕЦЬКА, УЛАШАНІВСЬКА) будуть проводитися роботи по внесенню засобів захисту рослин.

14:30:35 13.07.2020

СГК "Улашанівський" інформує:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (сіл  Перемишель, Волиця,  Миньківці) будуть проводитися роботи по обробці посівів засобами захисту.

15:00:37 09.07.2020