ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!!!

НАДВОРІ ЛІТО, А ЦЕ НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО В УКРАЇНІ ПРОДОВЖЕНО ДІЮ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ПОРА ВІДПУСТОК ТА АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ. ОДНАК, ВІДПОЧИВАЮЧИ НЕ ВАРТО ЗАБУВАТИ, ЩО НЕБЕЗПЕКА ПОРУЧ, А ТОМУ СЛІД БУТИ ОСОБЛИВО УВАЖНИМИ ТА ОБЕРЕЖНИМИ АБО ВІДПОЧИНОК ЗАПАМ’ЯТАВСЯ ЛИШЕ ПРИЄМНИМИ СПОГАДАМИ. В ЗВ’ЯЗКУ З ЦИМ НАГАДУЄМО ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ, ДОТРИМАННЯ ЯКИХ ЗРОБИТЬ ВАШ ВІДПОЧИНОК ПРИЄМНИМ, А ГОЛОВНЕ БЕЗПЕЧНИМ!!! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!

11:16:13 08.07.2020

ТЗОВ "ВАЧІВСЬКЕ" ПОВІДОМЛЯЄ:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради  будуть проводитися роботи по обробці посівів  сої засобами захисту рослин:

16:30:51 30.06.2020

ТОВ "Акріс Агро" повідомляє:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради  будуть проводитися роботи по внесенню засобів захисту рослин.

16:00:43 26.06.2020

ТЗОВ "ВАЧІВСЬКЕ" ПОВІДОМЛЯЄ:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради  будуть проводитися роботи по обробці посівів засобами захисту рослин: посівів кукурудзи- препарати: канонір дуо, міккродобриво цинк, сульфат магнію.

11:50:00 26.06.2020

Шановні жителі громади!

Нагадуємо про правила поведінки під час грози!!! Памятайте, що дотримання простих правил може врятувати життя!!!

09:23:02 24.06.2020