Пам'ятки населенню

Пам’ятка для населення щодо дій у разі оголошення евакуації

Одним із способів захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру є евакуація. У повсякденних умовах громадяни за місцем роботи або проживання повинні з’ясувати та знати:

11:26:57 28.04.2023

ПЕРША ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА ПРИ НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ

Кожен з нас може опинитись у ситуації, коли комусь з рідних чи просто людині на вулиці необхідна допомога після надзвичайної ситуації. Саме від правильного алгоритму дій буде залежати стан потерпілого і чи буде він жити, адже саме перша домедична допомога дозволяє зберегти життя, поки не приїде швидка допомога.

11:33:06 20.04.2023

Правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Шановні громадяни! У зв'язку з загостренням ситуації у Донецькій та Луганській областях, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв під час новорічних свят.

10:44:31 18.02.2022

У разі виявлення боєприпасів

Причиною багатьох вибухів на території України є боєприпаси, що залишилися з часів Великої Вітчизняної війни та сучасні боєприпаси (далі - вибухонебезпечні предмети).

10:42:34 18.02.2022