Інформація про осіб, щодо яких розпочато проведення перевірки

Адамчук І.І. - Інформація щодо проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо  застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», поданих особами,  які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад.  Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Улашанівська сільська рада інформує про те, що розпочато перевірку стосовно:

Назва органу перевірки

ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада

Дата початку проведення перевірки

Улашанівська сільська рада

Славутського району Хмельницької області

Адамчук Інна Іванівна

головний спеціаліст з публічних закупівель, написання проектів(грантів) відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

16.02.2021

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік розміщена за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/documents/94f7629e-b0e4-42e6-9353-d2a1731aecfb

Файл що додається: