День медичного працівника
Дата: 14.06.2019 15:30
Кількість переглядів: 590
14.06.2019 року в міському палаці культури м.Славута відбувся святковий концерт присвячений Дню медичного працівника (16.06.2019 р.) З найкращими побажаннями з нагоди професійного свята працівників медичної галузі привітали: народний депутат України - Мацола Р.М., міський голова Сидор В.Б., голова Славутської Районної ради Радзивілюк Л.А., голова Славутської Районної державної адміністрації Маршук Б.П., головний лікар Славутської ЦРЛ ім.Михайлова- Іващук В.Д., головний лікар Славутської ПМСД - Гаврилюк О.В., голова Бередівської ОТГ - Васьківський В.В., голова Ганнопільської ОТГ- Медведюк М.І., голова Крупецької ОТГ- Михалюк В.А., заступник голови Улашанівської ОТГ - Лавренчук О.П. Кращих лікарів, фельдшерів, медичних сестер, санітарів було нагороджено грамотами та подарунками.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405064/47028a9d00aafb7c4dd961f80ead7bc6.jpg)
|
« повернутися