День медичного працівника

Дата: 14.06.2019 15:30

14.06.2019 року  в міському палаці  культури м.Славута  відбувся святковий концерт присвячений  Дню медичного працівника (16.06.2019 р.)  З найкращими побажаннями з нагоди професійного свята працівників медичної галузі  привітали: народний депутат України - Мацола Р.М., міський голова Сидор В.Б., голова Славутської Районної ради Радзивілюк Л.А., голова Славутської Районної державної адміністрації Маршук Б.П., головний лікар Славутської ЦРЛ ім.Михайлова- Іващук В.Д., головний лікар Славутської ПМСД - Гаврилюк О.В., голова Бередівської ОТГ - Васьківський В.В., голова Ганнопільської ОТГ- Медведюк М.І., голова Крупецької ОТГ- Михалюк В.А., заступник голови Улашанівської ОТГ - Лавренчук О.П. Кращих лікарів,  фельдшерів, медичних сестер, санітарів було  нагороджено грамотами  та подарунками.

Роздрукувати