ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ДЕСЯТОЇ СЕСІЇ VI СКЛИКАННЯ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.11.2019 11:07

13.11.2019 року 0 10.00 год в приміщенні Центральної районної бібліотеки відбудеться пленарне засідання десятої сесії Улашанівської сільської ради та засідання Виконавчого комітету.

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на десятій  сесії Улашанівської сільської ради 13.11.2019 р..

Порядок денний

1.Про внесення змін до  Комплексної програми підтримки Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджету Улашанівської сільської ради на 2019 рік.

2. Про Програму військово-патріотичного  виховання мешканців  Улашанівської сільської ради  та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням ь ними військового обов’язку на 2019-2020 роки.

3.Про внесення змін до сільського бюджету на  2019 рік.

4.Звіт про виконання сільського бюджету за січень-вересень 2019 року.

5.Про затвердження бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу бюджету Улашанівської сільської ради.

6.Про  зміну типу та назви Жуківського НВК,  затвердження  Статуту   у   новій   редакції

7.Про передачу в оренду   комунального майна    сільської ради.

8.Про  погодження ПП «Кансталь»  надання  спеціального  дозволу на користування надрами.

9.Про затвердження проекту на капітальний ремонт (утеплення фасаду) приміщення Іванівського будинку культури по вул. В.Котика,1 в с.Іванівка, Славутського району, Хмельницької області.

10.Про відмову в прийнятті на безоплатне зберігання міжгоспо-дарських каналів довжиною 19,415 км і гідроспоруди в кількості 17 одиниць на осушувальній системі «Іванівка».

11.Про депутатський запит Сукової Г.В.

12.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки колективної власності за межами населеного пункту на території Улашанівської сільської ради.

13.Про погодження передачі у  власність земельних ділянок громадянам.

14.Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою.

15.Про затвердження документації із землеустрою, про передачу земельних ділянок у власність та користування на території  Улашанівської сільської ради.

16.Про припинення права користування земельною ділянкою

17.Різне.

Про  підтримку звернення Славутського осередку «Світанок» Руху Опору Капітуляції  до  Президента України.

Про  підтримку звернення щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади

Секретар сільської ради                                                                             Л.Мазур