ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ УЛАШАНІВСЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ РАДОЮ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Дата: 23.03.2020 16:00

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ УЛАШАНІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ:

ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО РОЗПОРЯДЖЕННЯМ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАТВЕРДЖЕНО ПЕРЕЛІК ПЕРШОЧЕРГОВИХ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ БУДУТЬ НАДАВАТИСЯ В ПЕРІОД ДІЇ  ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ ПОВЯЗАНИХ ІЗ ЗАГРОЗОЮ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ НА ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

"Про визначення невідкладних першочергових адміністративних послуг в період дії обмежувальних заходів  пов'язаних із загрозою  поширення гострої респіраторної хвороби COVID 19 на території Улашанівської сільської ради" від 20.03.2020 №46/2020-р.