Засідання Виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

Дата: 13.07.2020 12:00

16 липня 2020 року о 10.00 год  в приміщенні бібіліотеки м.Славута відбудеться чергове засідання виконавчого комітету .

вісімнадцятого  засідання  виконавчого комітету

Улашанівської  сільської  ради

від   16   липня  2020 року

1. Про    клопотання про присвоєння    почесного звання  України «Мати-героїня»  Татарчук В.В.

Інформує:  Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету – Оксана Олінійчук

2. Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с. Перемишель .

3. Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с. Улашанівка .

4. Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с. Хоровець.

5. Про зміну назви будівлі №1   по  вул. Богдана Хмельницького, 5 в  с.Пашуки.

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван Дзюба

6. Про   включення    до   квартирного обліку     дітей  –  сиріт.

7. Про   відмову   у   зарахуванні      на квартирний  облік  при   виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради Запари Ю.С.

8. Про   зарахування   на квартирний   облік   дитини  –  сироти   Костюк Я.О.

9. Про     відмову     у   зарахуванні      на квартирний  облік  при иконавчому

комітеті Улашанівської сільської ради Глотова  О.С.

10. Про     відмову      у    зарахуванні      на квартирний  облік   при    виконавчому комітеті Улашанівської сільської   ради  Дем’янчука А. В.

Інформує: секретар сільської ради – Лариса Мазур

11. Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Улашанівського сільської ради від 07.02.2019 №8 «Про затвердження графіків прийому громадян сільським головою, секретарем та в.о. старост Улашанівської сільської ради»теті Улашанівської сільської ради  Запари   Ю. С.

12. Про створення комісії з надання  одноразової матеріальної допомоги та допомоги на поховання громадянам, які зареєстровані та проживають на території Улашанівської сільської ради.

13. Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на ІІ квартал 2020 року

14. Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на ІІІ квартал 2020 року

15.

16.

Інформує: начальник відділу загальної і організаційної роботи – Любов Китюшко-Шатковська

17. Про схвалення проекту  рішення сільської ради «Про Програму забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Славутської районної державної адміністрації повноважень щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення на 2020-2021 роки»

Інформує:  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  – Дмитро Бойчак.

18. Про розгляд заяви ФОП Шпак А.Ю. щодо продовження роботи кафе «Легенда» в селі Улашанівка  .

Інформує: головний спеціаліст з питань цивільного захисту відділу архітектури та землеустрою – Наталія Шитманюк.