ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 14.10.2020 17:52

Сьогодні, 14 жовтня, у світле православне свято Покрови Пресвятої Богородиці свій славний життєвий 80-річний ювілей відзначила мудра жінка, добра, любляча дружина, мама і бабуся Галина Лукашівна НЕЧИПОРУК із села Бачманівка.

Сільський голова Микола Гизимчук із найщирішими побажаннями завітав привітати ювілярку із цією вагомою датою у її житті.

За своє життя Галина Лукашівна зажила велику повагу серед односельчан, адже жила людськими проблемами та зробила великий внесок у розвиток села. Працювала жінка і в колгоспі, і  на пошті. Разом зі своїм чоловіком  зростила і виховала дві доньки та сина.

Шановна Галино Лукашівно, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого славного ювілею! Нехай у Вашому домі завжди панує злагода та достаток. Бажаємо Вам довгих років життя, здоров'я, щастя та Божого благословення.