ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА

Дата: 25.10.2020 09:38

Шановні працівники та ветерани автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

За традицією, в останню неділю жовтня відзначається ваше професійне  свято – День автомобіліста і дорожника. У цей святковий день я хочу привітати усіх причетних – водіїв, ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно працює, виконуючи свій професійний обов’язок.

Переконаний, що це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, яка вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь гордість за свою професію мають особливе значення.

Нехай на вашому шляху завжди горить зелене світло. Бажаю завжди триматися вірного напрямку, оминаючи невдачі та негаразди. Нехай  праця приносить вам радість та задоволення. Сімейного затишку вам і благополуччя, впевненості у завтрашньому дні.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК