ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ СІЛ ГУБЕЛЬЦІ І КАМ’ЯНКА

Дата: 27.10.2020 12:29

Шановні жителі сіл Кам’янка і Губельці! Щиро вітаю вас з Днем села! Сьогодні, 27 жовтня, віряни вшановують День пам’яті Параскеви Сербської. Параскева здавна вважалася покровителькою вагітних і молодих мам. Знаково, що у цей світлий день ви відзначаєте свої престольні свята.

День села – це спільне свято. Саме вашими спільними зусиллями формується неповторний образ села, зберігається його історія та створюється майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції.

У цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою сільський голова – Микола ГИЗИМЧУК