ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 28.10.2020 12:09

25 жовтня свій славний 85-річний життєвий ювілей відзначила  Ольга Іванівна ГАВРИЛЮК, підопічна центру надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради, жителька села Гута. Із цією поважною датою і найщирішими побажаннями від сільської ради та сільського голови ювілярку привітала секретар Улашанівської сільської ради Лариса МАЗУР.

Ольга Іванівна – щира, добра, привітна жінка, вправна господиня усе життя важко працювала у колгоспі у рільничій бригаді. Разом із чоловіком виховала та дала путівку у життя п’ятьом дітям та зажила велику повагу серед односельчан.

Шановна Ольго Іванівно, прийміть найщиріші  вітання у  день Вашого славного ювілею. 85 років – прекрасний ювілей, який знаменує мудрість, життєвий досвід та цінні знання. Прийміть же в такий чудовий ювілей найщиріші вітання і побажання. Бажаємо Вам натхнення жити, наповнюючи своє серце найкращими емоціями! І, звичайно ж, щоб вас завжди в цьому повністю підтримували самі близькі люди!

Міцного здоров’я, радості, щастя Вам. Нехай усі Ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних,  приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм.