21 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2020 10:06

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

У закладах культури Улашанівської громади відбулася низка пам'ятних урочистих заходів, облаштовано тематичні виставки з нагоди державного свята.

Святкування Дня Гідності та Свободи приурочене двом революціям, які відбулися в Україні на початку XXI століття й залишили визначальний і незабутній слід в її історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Це свято нове, порівняно молоде, але воно значиме для України та дуже патріотичне. Що думає про патріотизм підростаюче покоління? Що означають для них слова: незалежність, свобода, Батьківщина? Відповіді на ці питання обговорюють вихованці Цвітоського ліцею біля книжково-ілюстративної виставки «Майдан у книгах» , на якій представлені найновіші видання, що висвітлюють героїчні події.

День Гідності та Свободи відзначено годиною пам'яті біля книжково-ілюстративної виставки «Майдан у книгах» у Цвітоській бібліотеці.

До Дня Гідності і Свободи в Публічній бібліотеці Улашанівської сільської ради оформлено історичне досьє "Україна - територія гідності і свободи".

Усіл ьській бібліотеці села Марачівка облаштована тематична виставка, приурочена Дню Гідності та Свободи.

Хто міг подумати, що трапиться таке, хто міг подумати, що в мирную годину підуть батьки ховать своїх дітей, які стояли на Майдані за Вкраїну?..

Вечір пам'яті до дня гідності і свободи у Миньківецькому СБК

У Вачеві облаштовано тематичну виставку до Дня Гідності та Свободи, а також до Дня Голодомору.

До Дня Гідності та Свободи в Губелецькій сільській бібліотеці оформлено виставку— вшанування "Україна — країна нескорених".