Співчуття заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради- Лавренчуку Олексію Павловичу з приводу смерті батька Лавренчука Павла Олексійовича.

Дата: 23.02.2021 12:30

Голова Улашанівської сільської ради Микола Васильович Гизимчук, депутатський корпус та виконавчий комітет сільської ради висловлюють щире  співчуття заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради- Лавренчуку Олексію Павловичу  з приводу важкого і непоправного горя, смерті батька Лавренчука Павла Олексійовича.

У цей важкий, сповнений тугою та жалем для Вас час розділяємо біль утрати та висловлюємо щирі співчуття Вам, Вашій родині та близьким. Дуже важко втрачати рідних людей, а смерть батька – найбільша трагедія в житті кожної людини. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе. Нехай світла пам’ять про назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.