У ЦВІТОСІ ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРІВ

Дата: 02.03.2021 18:38

2  березня свій славний життєвий ювілей відзначили двоє жителів Цвітохи – Степан Андрійович КОСІК та Петро Терентійович МАТВІЙЧУК. За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука староста Цвітоського старостинського округу Дмитро Савчук разом із головним спеціалістом загального відділу Улашанівської сільської ради Тетяною Машук привітали ювілярів.Фото без опису

Степан Андрійович КОСІК сьогодні зустрів свій славний 85-річний життєвий ювілей. Усе своє життя чоловік добросовісно працював трактористом у місцевому колгоспі, згодом на підсобному господарстві (тепер ДП «Хмельницьке»). Добросовісна, щира та поважна людина. Чоловік нагороджений орденом «Знак пошани». Разом з дружиною Ганною Федорівною виростили двох доньок, діждали онуків та правнуків.

Петро Терентійович МАТВІЙЧУК відзначає сьогодні свій славний 80-річний життєвий ювілей.

За своє життя ювіляр самовіддано працював на Славутському силікатному заводі, згодом був охоронцем на місцевому підсобному господарстві, водієм у сільській раді. За своє життя чоловік зажив великої поваги серед односельчан. Разом зі своєю дружиною Надією Володимирівною дали путівку двом синам, які живуть і працюють на благо своєї громади.

***

Шановні ювіляри! Дозвольте сьогодні щиро привітати вас! Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, бадьорого настрою,  всіх земних благ, блалавгословення та Божої благодаті, миру і спокою, любові та поваги близьких.