Увага! Посилено карантинні обмеження!

Дата: 29.03.2021 09:24

Шановні жителі громади! Доводимо до Вашого відома, протокольним рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької області від 26 березня 2021 року № 6, на території всієї Хмельницької області посилено карантинні обмеження, в тому числі:

- всі масові (розважальні, спортивні, соціальні, рекламні та інші) заходи, крім, заходів, необхідних для забезпечення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, включених до ЄКП фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів;

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе, кафетеріїв, буфетів, тощо), після 22.00 години вечора, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

- приймання відвідувачів у спортивних залах та фітнес центрах, крім спортсменів національних збірних команд України, їх тренерів, за умови дотримання заходів безпеки.

- приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурно-масових заходів.

- відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.