ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Дата: 22.06.2021 12:05

Шановні жителі Улашанівської територіальної громади!

Сьогодні в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата обрана невипадково – 22 червня війська фашистської Німеччини без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу і почали захоплювати території. Ця найкривавіша війна  в історії нашого народу забрала життя мільйонів людей,  принесла біль та горе у кожну сім’ю.

У наші дні важко уявити усі випробування, біль та горе, які випали на долю минулих поколінь. Наш народ проявив неабиякий героїзм та єдність. Він зумів піднятися на бій і переміг у жорстоких боях.

Цього скорботного дня схилимо голови у хвилині мовчання  перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиї життя забрала війна.

Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу та майбутнє.

Вічна пам’ять і шана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь. Вічна і світла пам’ять воїнам-переможцям!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК