ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

Дата: 03.02.2022 18:27

Сьогодні, 03 лютого, в залі засідань громадської приймальні відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій: з  гуманітарних питань, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і   правопорядку, з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності.

Засідання пройшло за участі сільського голови Миколи Гизимчука, секретаря сільської ради Лариси Мазур, членів постійних депутатських комісій, керівників відділів та старост.

Під час роботи постійних депутатських комісій обговорювалися питання, внесені на розгляд чотирнадцятої сесії Улашанівської сільської ради VIІI скликання.

Усього у ході проведення засідання присутні розглянули близько двох десятків питань порядку денного, які стосувалися розвитку первинної медицини, цивільного захисту населення, організації та проведення громадських робіт на території Улашанівської громади, а також стосовно виконання сільського бюджету за 2021 рік та внесення змін до бюджету на 2022 рік, тощо.

На жаль, у звязку з тим, що не зібралось дастатньої для кворуму кількості  депутатів постійної земельної комісії, розгляд земельних питань відкладено.

Із протоколом засідання постійних депутатських комісій можна ознайомитися на офіційному сайті громади.

Усі розглянуті питання порядку денного рекомендовані депутатськими комісіями до розгляду на черговій чотирнадцятій сесії Улашанівської сільської ради, яка відбудеться 11 лютого.