ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА 33-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Дата: 15.02.2022 09:58

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

15 лютого – пам’ятний день для  тих, кому Афган став не тільки полем битви, а й школою мужності, хто з честю виконував непросту інтернаціональну місію. Цього дня ми віддаємо глибоку шану воїнам-інтернаціоналістам, які так і не повернулися з тієї жорстокої війни.

Час невпинно віддаляє нас від тих вогняних років афганської війни, але священною є пам’ять про героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, дякуємо вам за вашу мужність та відданість військовому обов’язку. Бажаємо вам, щоб ваше життя до країв було наповнене щастям, добробутом та успіхом, а на українську землю повернувся мир і благополуччя.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради