ПРИВІТАННЯ ЗІ СВІТЛИМ ДНЕМ ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ ТА ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ

Дата: 17.04.2022 07:59

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Цієї неділі, 17 квітня, християни західного обряду святкують світлий день Христового Воскресіння, а православні християни східного обряду – Вербну неділю.

Жодне християнське свято не має для нашого життя такої величезної сили, такого великого значення, як свято Пасхи, адже

Воскресіння Христове – це перемога Господа нашого Ісуса Христа над смертю у людській природі. Ми радіємо Воскресінню Христовому тому, що воно є торжеством нашої віри.

Тож сьогодні прийміть щиросердні вітання з Вербною неділею та зі Світлим Христовим Воскресінням. Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо.

Нехай у цей день ваша душа повниться відчуттям щастя і добра, а з теплими весняними променями прийде найсвітліша надія на Перемогу. У щирій молитві згадайте тих, хто зараз на всіх фронтах боронить нашу землю від підступного ворога, а також тих, кого, на жаль, уже немає поруч.

Миру усім нам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради