ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 13.05.2022 15:33

Внесено зміни до наказу начальника Хмельницької ОВА від 23.03.2022 №65/2022-н «Про заборону у Хмельницькій області відвідування лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану».

Так, згідно з наказом начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія від 13.05.2022 №158/2022-н, на час дії правового режиму воєнного стану заборонено розведення багать у лісовому фонді Хмельницької області та в’їзд до лісів усіх видів транспортних засобів, за винятком транзитних шляхів та велотранспорту, а також тих, що використовуються ЗСУ, Державною прикордонною службою України, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національною гвардією України, Службою безпеки України, Управлінням державної охорони України, Міністерством внутрішніх справ України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, постійними лісокористувачами під час виконання цими особами службових повноважень».