ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ  ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2022 08:26

Сьогодні в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата обрана невипадково – 22 червня війська фашистської Німеччини без оголошення війни перейшли кордон нашої держави і почали захоплювати території.

Неможливо стерти з пам’яті мільйони героїв, які полягли на полі бою, скалічених доль в’язнів концтаборів, безвинних дітей, жінок, у багатьох із яких забрали найцінніше – життя. Кожна родина пам’ятає, якою ціною була здобута перемога.

На жаль, кривава війна, розв’язана російським агресором, продовжує забирати життя українських захисників, для яких життя у вільній демократичній державі понад усе! Увесь світ захоплюється їхньою силою та мужністю.

Схилімо голови перед світлою пам’яттю мільйонів невинних жертв, яких забрала війна, і низько вклонімося захисникам рідної землі. Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя заради перемоги.

Вічна та світла їм пам’ять.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради