ВЗАЄМОДОПОМОГА НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ!

Дата: 29.07.2022 09:10

У цей нелегкий для України час, увесь український народ єднається у відчайдушній боротьбі проти підступного ворога.

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації, мешканці Улашанівської громади не стояли осторонь, а спільними зусиллями прагнули забезпечити населення, яке постраждало від російського агресора, усім необхідним.

Днями на адресу Улашанівської громади надійшов лист подяки від Бучанської міської ради, яка пережила складні дні окупації в лютому-березні 2022 року.

Зі слів Бучанського міського голови Анатолія Федорука, саме завдяки вчасній підтримці громаді  вдалося швидко відновитися після пережитого та підтримати постраждалих від російської окупації місцевих жителів.

Сільський голова Микола Гизимчук висловлює щиру вдячність мешканцям громади за небайдужість та готовність прийти на допомогу у скрутну хвилину. Лист надійшов на адресу сільського голови, але це слова вдячності кожному мешканцю громади, хто долучився до цієї благородної справи, за щире та добре серце!