ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Дата: 17.09.2022 08:17

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рятівника, яке ви щорічно відзначаєте 17 вересня!

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку ви виконуєте щодня та щогодини. Ваша професія – це справа людей, які з честю та гідністю виконують свої обов’язки, підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і прагнуть якнайшвидше врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги, ризикуючи при цьому власним життям.

Дорогі рятівники!

У святковий для вас час прийміть щиру вдячність за вашу нелегку працю. Дякуємо вам за мужність, професіоналізм, людяність та порядність. Завдяки вам наша громада - у безпеці.

Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо вам здоров'я, добробуту в родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради