ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ РАЦСу

Дата: 11.02.2023 08:02

Шановні працівники РАЦСу !

Сьогодні, 11 лютого, ви другий рік поспіль офіційно відзначаєте своє професійне свято.

Важливість вашої професії неможливо переоцінити – саме ви знаходитеся у вирі подій людських доль. Кожен з нас звертається до РАЦСів без перебільшення протягом всього свого життя – для реєстрації шлюбу, отримання свідоцтва про народження свого малюка та величезною кількістю інших послуг.

У вашій роботі вам доводиться бути не лише юристами, а й психологами, котрі вміють і вислухати, і поспівчувати, і допомогти.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, розуміння і поваги від людей, вірних друзів, натхнення у роботі та затишку у ваших домівках. Достатку вам, процвітання, розвитку та усіляких бажаних благ!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради