26 березня – День Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 08:18

Шановні військовослужбовці та ветерани Національної гвардії України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Національна Гвардія є потужною силою, яка виконує не лише завдання з оборони національного суверенітету на сході країни, а й забезпечує громадський порядок та захищає державні об’єкти.

Воїни Національної гвардії та добровольчих батальйонів у її складі одними з перших стали на захист і роблять все необхідне задля відстоювання незалежності, територіальної цілісності та недоторканості України.

У цей день кожен з нас має віддати шану всім героям-нацгвардійцям, які віддали своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність.

З нагоди професійного свята бажаємо міцнoгo здoрoв’я, успіхів у військoвій підгoтoвці, миру і злагоди в кожній родині, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Батьківщиною!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради