КП «СЛП «Ліс» інформує: Правила пожежної безпеки в лісах

Дата: 26.04.2023 14:52

Шановні жителі Улашанівської громади!

Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил відпочиваючими та іншими людьми, які перебувають у лісі. Гинуть не тільки дерева, а й птахи, звірі, вигоряє лісова підстилка і верхній шар ґрунту.

Слід пам’ятати, що відповідно до Правил пожежної безпеки в лісах України, які є обов’язковими для виконання всіма  організаціями і громадянами, що з будь-яких причин перебувають у лісі, протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

- розведення багать у лісі ;

- заїзд на територію лісового фонду транспортних засобів та інших механізмів;

- палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки;

- розміщувати ближче ніж за 100 м від стіни хвойного лісу, 50 м – мішаного, 20 м – листяного, смітники, житлові і виробничі приміщення ;

- випалювати траву та інші рослинні рештки;

- викидати  та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.

Комунальне підприємство «Спеціалізоване  лісогосподарське  підприємство «Ліс»  звертається до мешканців району з проханням бути пильними, неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки в лісі.

Слід пам’ятати, що пожежу краще попередити ніж загасити!

Директор КП «СЛП «Ліс»                                                                Ігор КОЗИРАЦЬКИЙ