15 травня – Міжнародний день сім’ї

Дата: 15.05.2023 08:12

Шановна громадо!

Сьогодні, 15 травня, в усьому світі відзначається Міжнародний день сім’ї.

Саме родина, сім’я – це опора та надія для кожної людини. В родинному колі дитина вперше пізнає, що таке любов і ніжність, душевне тепло і турбота, що таке добро. Це свято символізує любов і підтримку рідних людей, вічні родинні цінності, які ніколи не здолає російський агресор, адже Українська родина – це основа Української нації.

Бажаємо кожній родині нашої громади благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння, радісним і щасливим буде ваше життя, завжди поруч будуть близькі люди і у кожній домівці лунає дитячий сміх! Любіть, цінуйте і поважайте один одного, будьте здорові і щасливі!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради