ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 10.07.2023 12:26

6 червня відсвяткував свій 85-річний життєвий ювілей житель села Марачівка – ЯРКОВСЬКИЙ Іван Антонович.

Іван Антонович щирої душі чоловік, трудолюбивий, хороший сімянин. Всю свою трудову діяльність пропрацював в місцевому колгоспі. Разом із дружиною Цезарією Тадеушівною, яка, на жаль, відійшла у вічність, народили та виховали четверо дітей. Зараз щасливий дідусь тішиться сімома онуками та сімома правнуками.

У день славного життєвого ювілею із найкращими побажаннями привітати ювіляра завітала староста Марачівського старостинського округу Ілона Шеренгівська. На жаль, ювіляр перебував на лікуванні.

Шановний Іване Антоновичу!

Прийміть найщиріші вітання з ювілеєм!

Бажаємо Вам не хворіти, зберігати силу духу, більше посміхатися, насолоджуватися кожною миттю. Нехай ваші близькі оточують Вас теплом, любов'ю і турботою, а життєдайна енергія, оптимізм і гарний настрій ніколи не покидають Вас!

З ювілеєм!