15 липня – День українських миротворців

Дата: 15.07.2023 07:43

Шановні учасники миротворчих операцій!

З нагоди особливого свята – Дня українських миротворців, щиро вітаємо всіх тих, хто брав участь у миротворчих операціях, а сьогодні, коли прийшов час захищати власну Батьківщину, відстоює територіальну цілісність нашої держави та боронить її від ворога. Сьогодні, ви стали миротворцями і на своїй землі.

Висловлюємо слова глибокої поваги та вдячності українським миротворцям за те, що ви ризикуєте життям заради забезпечення миру у найбільш небезпечних місцях нашої планети! Бажаємо вам міцного здоров’я, успішного виконання миротворчих місій і щасливого повернення до власних домівок.

Вічна пам’ять українським солдатам і офіцерам, які віддали свої життя заради миру, стабільності та спокою у багатьох країнах світу та Україні!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради