ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 18.07.2023 08:35

Сьогодні, 18 липня, свій 30-літній ювілей відзначає депутат Улашанівської сільської ради VIII скликання – ГРОМИК Вадим Валерійович!

Шановний Вадиме Валерійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 30-літнього ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, здійснення заповітних мрій і сподівань, бадьорості духу, сил і наснаги. Нехай Вас повсякчас супроводжує добра вдача, життєвий оптимізм та наснага, а невичерпна енергія буде вірним супутником на шляху до нових звершень.

Впевнені, що завдяки Вашим амбіціям та безмежній працьовитості всі плани обов’язково будуть реалізовуватись, а на зміну їм завжди прийдуть нові далекоглядні перспективи.

Щиро дякуємо за Ваш професіоналізм, компетентність та самовіддану, натхненну працю, спрямовану на розвиток Улашанівської територіальної громади.

З ювілеєм!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради