Шепетівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє:

Дата: 20.07.2023 15:20

Шепетівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області доводить до відома операторів ринку про надходження до України мелену каву (виробник:  Gruppo  Gimoka  srl,  Trezzano  S/N,  Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик:  GUNZ  Warenhandels  GmbH,  Mäder)  до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080 ). Повідомлення надійшло від Європейської системи швидкого оповіщення про харчові продукти і корми.

При наявності вище вказаної продукції просимо негайно повідомити Шепетівське районне управління Головного управління в Хмельницькій області на  електронні адреси: slavutadpss@consumerhm.gov.uaslavutadpss@ukr.net

З повагою – Шепетівське районне управління ГУ ДПСС в Хмельницькій області!