ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 25.07.2023 16:40

Сьогодні, 25 липня, свій день народження відзначає начальник Філії «Славутський райавтодор дочірнього підприємства «Хмельницький облавтодор» – КОВАЛЬЧУК Юрій Володимирович!

Шановний Юрію Володимировичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого дня народження! Бажаємо, аби завдяки Вашому професіоналізму та безмежній працьовитості всі плани обов’язково реалізовувались.

Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, бадьорості духу, сил і наснаги. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, втілюються у життя мрії, завжди поруч будуть оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів та бід. Мирного Вам неба!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради