ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 12.09.2023 14:15

Сьогодні  12 вересня святкує  свій 85-річний життєвий ювілей жителька села Хоровець – ПИЛИПЧУК Антоніна Андріївна.

Антоніна Андріївна  трудолюбива  і   доброзичлива  жінка,  завжди  життєрадісна та привітна  з  усіма  односельчанами. Зі своїм чоловіком, який, на жаль, відійшов у вічність, народили та виховали п'ятеро дітей.  Дітей  виростили  надзвичайно  порядними  та  шанованими. Турботлива  мати, любляча  бабуся, чудова прабабуся. На даний час знаходиться на заслуженому відпочинку.

У день славного життєвого ювілею із найкращими побажаннями привітати ювілярку завітав староста Хоровецького старостинського округу Яків ПОЛІЩУК.

Шановна  Антоніна Андріївна!

Прийміть найщиріші вітання з ювілеєм!

Нехай ваші близькі оточують Вас теплом, любов'ю і турботою, а життєдайна енергія, оптимізм і гарний настрій ніколи не покидають Вас!

З ювілеєм!