Вітаємо з професійним святом!

Дата: 08.10.2023 09:05

У другу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників санітарно-епідеміологічної служби.

В цей день вітаємо всіх працівників санітарно-епідеміологічної служби, які щодня дбають про здоров’я та благополуччя наших громадян. Ви – незамінні  фахівці, які знають свою справу та вміють знаходити рішення у складних ситуаціях. Ви – сміливці, які не бояться ризиків та викликів, особливо у часи пандемії. Ви – чесні  та порядні люди, яким можна довіряти.

Бажаємо вам міцної волі, незламної енергії, оптимізму та натхнення. Нехай ваша праця приносить вам задоволення, а ваше життя – радість. Зичимо  вам здоров’я, щастя, добра та успіху у всьому.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради