ВІДБУЛАСЯ СПІЛЬНА РОБОЧА НАРАДА ЗА УЧАСТЮ ДІЛЬНИЧНОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ, ЛЕЙТЕНАНТА - ІРИНИ ДРОБОТУН ТА ПРЕДСТАВНИКІВ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.10.2023 16:28

23.10.23 року відбулася  спільна нарада за участі представників Улашанівської сільської ради, на якій ДІЛЬНИЧНИМ Офіцером поліції, лейтенантом Іриною Дроботун було проведено інформаційно-розʼяснювальні заходи, спрямовані на поширення інформації щодо ратифікації Україною 20 червня 2022 року Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цим явищами, розʼясненно її положень, а також інформації про права, гарантії щодо захисту та психосоціальної підтримки, соціальні послуги, які надають субʼєкти різним категоріям осіб, які можуть ними скористатись та порядок отримання таких послуг, відповідальность кривдників.