До уваги жителів Улашанівської сільської ради, дворогосподарства яких зазнали значних пошкоджень внаслідок збройного конфлікту рф проти України.

Дата: 07.11.2023 17:16

Міжнародною гуманітарною організацією «Норвезька рада у справах біженців» буде проведено реєстрацію для надання швидкої багатоцільової грошової допомоги мешканцям Улашанівської ТГ.

Для проведення реєстрації уповноваженому представнику дворогосподарства необхідно звернутись до сільської ради за адресою:     с. Улашанівка, вулиця Перемоги, 4, з наступними документами:

• паспортом та карткою фізичної особи – платника податків на кожного члена сім’ї;
  • свідоцтвами про народження дітей;
  • реквізити банківського рахунку;
  • пенсійним посвідченням (за нявності);
  • довідкою МСЕК (за наявності);
  • технічною документацією на будинок;
  • фото пошкоджень тощо.

Одночасно повідомляємо, що 08 листопада 2023 року проводитиметься реєстрація жителів села Улашанівка, які проживають по вулиці Івана Франка та вулиці Володимира Марковського.

Реєстрацію планується розпочати об 10 год 30 хв.

Про реєстрацію жителів дворогосподарств інших вулиць та інших сіл буде додатково повідомлено.