Подаємо Податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2023 рік

Дата: 18.01.2024 14:08

Славутська ДПІ нагадує громадянам про обов'язок декларування доходів громадян за 2023 рік.

Відповідно до Податкового кодексу України фізична особа зобов'язана самостійно  до 1 травня , року що настає за звітним подати  Податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі Декларація) та до 1 серпня сплатити самостійно визначене податкове зобов'язання.

В разі наявності в громадян права на отримання податкової знижки  -Декларація подається  до 31 грудня 2023 року.

Найбільш зручним способом подання Декларації є її подання в електронній формі.

Для підготовки та направлення електронної звітності ДПС України забезпечила платникам можливість використовувати інформаційно-комунікаційну систему "Електронний кабінет". Вхід до "Електронного кабінету" здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua або через вебпортал ДПС та Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності" (https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/).

На вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне  забезпечення/Реєстр форм електронних документів/Реєстр електронних форм податкових документів(перелік сервісних запитів) для фізичних осіб розміщено електронну форму "Податкова декларація про майновий стан і доходи" за ідентифікатором F0100214.

Практичну допомогу щодо заповнення та подання Податкової декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік громадяни можуть отримати в ЦОП Славутської ДПІ (м. Славута, вул. Козацька,26. ) .

Графік роботи ДПІ:

понеділок-п'ятниця    8.30-17.00

обідня перерва            12.30-13.00

Телефони для довідок: 70526, 71206, 71295, 7-01-81  .

КОПІЯ ЗРАЗОК -ДЕКЛАРАЦІЇ  2024

КОПІЯ ЗРАЗОК -ДЕКЛАРАЦІЇ (ЗНИЖКА ) 2