ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 04.04.2024 09:18

4 квітня свій життєвий ювілей відзначає водій автотранспортних засобів відділу бухгалтерського обліку та звітності і господарського забезпечення ОЗІНКОВСЬКИЙ Леонід Ростиславович.

Шановний Леоніде Ростиславовичу!

Прийміть сердечні привітання з нагоди Вашого 65-річчя. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага та взаєморозуміння, у серці – світло від людської вдячності. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів.

Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут на многая і благая літ.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради