Воїнам-захисникам та родинам загиблих військовослужбовців вручили нагороди

Дата: 15.05.2024 08:54

14 травня 2024 року в приміщенні громадської приймальні Улашанівської сільської ради відбулося вручення державних нагород воїнам-захисникам та родинам полеглих Героїв, які віддали за Україну найдорожче – своє життя, і полягли  смертю хоробрих.

У церемонії вручення взяли участь голова Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков, сільський голова Улашанівської сільської ради Микола Гизимчук, секретар Ганнопільської сільської ради Ольга Павловська, секретар Берездівської сільської ради Марина Яцюк, офіцер 1 відділу Шепетівського РТЦКтаСП ст.лейтенант Артем Андрощук.

ГАННОЧКО Антон Володимирович нагороджений орденом “За мужність ІІІ ступеня”

Солдат БІЛІМ Василь Васильович нагороджений відзнакою МОУ “За поранення”.

Солдат МУЗИКА Богдан Олегович нагороджений орденом “За мужність ІІІ ступеня” (посмертно). Нагороду отримали батьки Музика Олег Володимирович та Завішальна Світлана Едуардівна.

Молодший сержант ПАЛАМАРЧУК Юрій Іванович нагороджений орденом “За мужність ІІІ ступеня” (посмертно). Нагороду отримала мати Паламарчук Олена Іванівна.

Старший солдат САЄЦЬКИЙ Костянтин Володимирович нагороджений орденом “За мужність ІІІ ступеня” (посмертно). Нагороду отримала дружина Левонтюк Тетяна Валентинівна.

Солдат РОМАШКО Юрій Андрійович нагороджений орденом “За мужність ІІІ ступеня” (посмертно). Нагороду отримала донька Ромашко Аліна Юріївна.

Солдат КОНДРАТЮК  Віктор Миколайович нагороджений орденом “За мужність ІІІ ступеня” (посмертно). Нагороду отримала мати Кондратюк Тетяна Сергіївна.

Сержант ЛЕВКОВИЧ Микола Володимирович нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України “Золотий хрест” (посмертно). Нагороду отримала мати Левкович Оксана Віталіївна.

Під час заходу присутні висловили слова подяки та шани воїнам-захисникам, а також щирі співчуття родинам загиблих військових.

Слава Україні! Героям Слава!