ВІДБУЛОСЯ 66 ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.07.2024 11:00

Сьогодні,  15 липня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося   шістдесят шосте позачергове засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 20 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 3 питання порядку денного:

1. Про  підсумки роботи зі зверненнями громадян в Улашанівській сільській раді за  І півріччя 2024  року.

Інформував: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - Оксана Олінійчук

2. Про   внесення   змін   до облікової справи  Іванової Валерії Сергіївни.

3. Про   зарахування на квартирний облік   Новоселецького Артема Васильовича.

Інформував: секретар ради – Лариса Мазур