ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 73-ГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Про схвалення проекту  рішення  сільської ради «Про хід виконання Програми підтримки та збереження нерухомого майна комунальної власності на території Улашанівської сільської ради на 2021-2026 роки, за 2023 рік»

Про схвалення проекту  рішення  сільської ради «Про виконання Програми поводження із твердими побутовими відходами на підвідомчій території Улашанівської сільської ради на 2020-2023 роки, за 2021-2023 роки»

Про встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії СГК «Улашанівський»

Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про  хід виконання  програми  запобігання та зменшення  впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного  характеру в Улашанівській сільській раді на 2023 - 2027 роки, за 2023 рік»

Про  підсумки роботи зі зверненнями громадян в Улашанівській сільській раді за  9 місяців 2024  року

Про зняття з квартирного обліку Андрощука Віктора Олександровича

Про     зарахування        на квартирний облік   Іванчука Олексія  Юрійовича

Про зняття з квартирного обліку Морошан  Анастасію Анатоліївну

Про   внесення   зміни   до облікової справи Шеремети Вадима Олександровича

Про покладання обов’язків по веденню квартирного обліку

Про харчування дітей у закладах освіти Улашанівської сільської ради у 2024 році