ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!

Шановні жителі та гості Улашанівської громади! Вже другий рік ми живемо в умовах карантинних обмежень, спричинених поширенням у світі коронавірусу SARS-CoV2. Багато хто вважає обмежувальні санітарно-епідеміологічні заходи зайвими і свідомо нехтує основними правилами та вимогами. Звичайно, всі ми втомилися від карантину, нам хочеться якнайшвидше повернутися до звичного ритму життя.

14:12 20.08.2021

ІНФОРМУЄ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА, ЩО СТАНОМ НА 19 СЕРПНЯ 2021  РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПІДТВЕРДЖЕНО 1 НОВИЙ ВИПАДОК ЗАРАЖЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЮ ХВОРОБОЮ COVID-19. ПРОСИМО БУТИ ОБЕРЕЖНИМИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ!

13:13 19.08.2021

Увага! Правила поведінки в разі виникнення лісових пожеж!

Лісові пожежі – це неконтрольоване горіння рослинності, що стихійно поширюється на території лісу. Масові пожежі можуть виникати в спеку та при посухах від ударів блискавки, необережного поводження з вогнем, випалюванням сухої трави та з інших причин. Вони можуть викликати ураження людей та тварин, спалах будівель в населених пунктах, дерев’яних стовпів ліній електромереж та зв’язку, тощо.

10:11 19.08.2021

Важлива інформація про вакцинацію

Шановні жителі громади! Наразі в Україні проводиться вакцинація населення з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби від COVID-19. Аби бути обізнаним в питання вакцинування пропонуємо ознайомитися з інформаційними матеріалами, наданими МОЗ України, за наступним посиланням: vaccination.covid19.gov.ua.

09:36 17.08.2021