Дата: від до Скинути

Нагадуємо про відповідальність за порушення правил пожежної безпеки в природних екосистемах

Шановні жителі громади! Незабаром розпочинається період благоустрою територій та сезон відпочинку на природі!. Аби приємні турботи не завершилися серйозними неприємностями, вкотре звертаємося до Вас з проханням дотримуватися основних правил пожежної безпеки! Також нагадуємо, що в Україні посилено відповідальність за підпал трави, порушення правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі, тощо.

11:12 13.04.2021

ІНФОРМУЄ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА, ЩО СТАНОМ НА 11 КВІТНЯ 2021 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПІДТВЕРДЖЕНО 4 НОВИХ ВИПАДКИ ЗАРАЖЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЮ ХВОРОБОЮ COVID-19. ПРОСИМО БУТИ ОБЕРЕЖНИМИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ!

15:38 11.04.2021

Вітаємо старосту Пермишельського старостинського округу Тетяну Володимирівну Парфенюк з ювілеєм!

Сільський голова та колектив Улашанівської сільської ради вітає старосту Перемишельського старостинського округу-Парфенюк Тетяну Володимирівну з 50-річним ювілеєм. Бажаємо Вам, шановна  ювілярко міцного здоров’я, щастя, добробуту, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

09:00 11.04.2021

ІНФОРМУЄ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА, ЩО СТАНОМ НА 09 КВІТНЯ 2021 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПІДТВЕРДЖЕНО 5 НОВИХ ВИПАДКИ ЗАРАЖЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЮ ХВОРОБОЮ COVID-19. ПРОСИМО БУТИ ОБЕРЕЖНИМИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ!

13:46 09.04.2021

ІНФОРМУЄ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА, ЩО СТАНОМ НА 08 КВІТНЯ 2021 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПІДТВЕРДЖЕНО 3 НОВИХ ВИПАДКИ ЗАРАЖЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЮ ХВОРОБОЮ COVID-19. ПРОСИМО БУТИ ОБЕРЕЖНИМИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ!

13:45 08.04.2021

Увага! Хмельниччина потрапила до "червоної" карантинної зони

Шановні жителі громади! Згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00 години 00 хвилин 9 квітня 2021 р. на території Хмельницької області встановлюється “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

09:53 08.04.2021