Правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів

Кожного року на території України виявляють десятки тисяч вибухонебезпечних предметів, що залишились з часів минулих війн, збройних конфліктів та діяльності колишніх військових полігонів і частин. Небезпечні предмети знаходять у лісах, на берегах річок та озер, під час проведення сільськогосподарських робіт, тощо.

15:14 14.02.2022

Захистіть дитину від невиліковного паралічу, спричиненого поліомієлітом! Буклет для батьків

Поліо повернувся в Україну. Він загрожує кожній невакцинованій або не повністю вакцинованій дитині невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин. В Україні рівень охоплення щепленнями низький: станом на 1.01.2022 лише 80% дітей віком до одного року отримали три дози щеплення від поліо за необхідних 95%.

13:15 14.02.2022

Шановні жителі громади!

Шановні жителі громади! Згідно інформації ДСНС України, за 19 днів нового року в країні трапилася 2 тис. 501 пожежа, із них у житловому секторі - 1 тис. 541 випадок, внаслідок яких загинуло 147 осіб і постраждало 95! Навіть страшно уявити, скільки горя прийшло в родини, де сталися пожежі! Найчастіше причинами виникнення пожеж стає порушення правил експлуатації пічного опалення, або недотримання вимог безпечного користування електроприладами.

09:35 11.02.2022