Дата: від до Скинути

Вітання з нагоди 80-річчя підопічної Центру надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради

13 квітня 2020 року свій 80-річний ювілей зустрічала підопічна Комунальної установи Центру надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради, жителька с.Улашанівка- Ягнюк Ганна Едуардівна. З цією  датою ювілярку від імені сільського голови М.В.Гизимчука та виконавчого комітету Улашанівської сільської ради привітала  та побажала міцного здоров'я, довгих літ життя та  благополуччя - секретар Вітошко Н.М.

13:00 13.04.2020

Проведено семінар для бджолярів та фермерів Улашанівської ОТГ

4 березня, відбувся семінар-навчання бджолярів та фермерів Улашанівської ОТГ. З метою посилення контролю за епізоотичною ситуацією в галузі бджільництва, та забезпечення належної якості їх продукції, попередження масової загибелі бджіл, було проведено роз'яснення щодо реєстрації пасік за місцем проживання фізичної особи або за місцем реєстрації юридичної особи, обговорені  питання щодо профілактики та недопущення отруєння бджіл,  умови отримання ветеринарно-санітарного паспорта пасіки та інші важливі питання.

12:00 04.03.2020