Нагородження почесним орденом  Матері- героїні

Нагородження почесним орденом Матері- героїні

12 липня 2019 року сільський голова Гизимчук Микола Васильович та секретар Мазур Лариса Олексіївна нагородили почесним орденом Матері - героїні  та цінними подарунками жительок с.Перемишель: Прус Оксану Валеріївну та Воробей Надію  Федорівну.

09:10 15.07.2019

Засуджений за корупційний злочин

У серпні минулого року за процесуального керівництва Шепетівської місцевої прокуратури та у взаємодії із працівниками Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України задокументовано факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю.

15:06 19.06.2019

Славутчанина засуджено за злочин у сфері обігу наркотичних засобів

Правоохоронним органами міста Славута виявлено, що місцевий житель, з метою власного збагачення, незаконно, всупереч Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» та Закону України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними» неодноразово збував речовину, яка згідно з висновком експерта являється наркотичним засобом - метадоном, обіг якого обмежено постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

15:04 19.06.2019

За втягнення та примушування особи до зайняття проституцією, житель Славутського району постав перед судом!

В Україні проституція поширюється значними темпами. Її полоненими стають значна кількість молодих дівчат. Сутенери, звідниці, різного роду злочинці шляхом обману, шантажу, змалювання нереальних перспектив (швидке збагачення, цікаві подорожі, корисні знайомства тощо) втягують дівчат, інколи хлопців, у сексуальний бізнес. Вони забезпечують повіям охорону, доставку до місця призначення, пошук клієнтів, і як правило, отримують дві третини виручки. У більшості випадків сутенерами виступають жінки - колишні повії та особи з кримінальним минулим. Така діяльність карається у законодавчому порядку.

15:02 19.06.2019

Засуджений за вчинення корупційного злочину

Шепетівською місцевою прокуратурою з місцем дислокації у м. Славута спрямовано на розгляд Славутського міськрайонного суду обвинувальний акт за фактом пропозиції, обіцянки та надання неправомірної вигоди службовій особі (ч.1 ст. 369 КК України).

15:00 19.06.2019

За умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, житель міста Нетішин постав перед судом!

Сучасна криміногенна ситуація і низький культурний рівень життя обумовлює поширеність такого суспільно - небезпечного діяння, як нанесення тілесних ушкоджень.

14:57 19.06.2019

День медичного працівника

14.06.2019 року  в міському палаці  культури м.Славута  відбувся святковий концерт присвячений  Дню медичного працівника (16.06.2019 р.)  З найкращими побажаннями з нагоди професійного свята працівників медичної галузі  привітали: народний депутат України - Мацола Р.М., міський голова Сидор В.Б., голова Славутської Районної ради Радзивілюк Л.А., голова Славутської Районної державної адміністрації Маршук Б.П., головний лікар Славутської ЦРЛ ім.Михайлова- Іващук В.Д., головний лікар Славутської ПМСД - Гаврилюк О.В., голова Бередівської ОТГ - Васьківський В.В., голова Ганнопільської ОТГ- Медведюк М.І., голова Крупецької ОТГ- Михалюк В.А., заступник голови Улашанівської ОТГ - Лавренчук О.П. Кращих лікарів,  фельдшерів, медичних сестер, санітарів було  нагороджено грамотами  та подарунками.

15:30 14.06.2019